Może i nie jesteśmy typem gracza (oczywiście mamy tutaj na myśli spędzenia czasu przed PS4 czy Xbox One), ale nie wypada  nie znać serii Assassin’s Creed lub nie zagrać chociaż w jedną jej część! Jeśli chodzi o fabułę to w skrócie, koncentruje się ona na trwającym od wieków konflikcie dwóch frakcji: asasynów i templariuszy a my jesteśmy gościem, który za pomocą specjalnej maszyny jest w stanie odczytywać ludzką pamięć genetyczną i dzięki temu przeżywa wspomnienia swoich przodków. Co więcej, od kilku dobrych dni nie musimy skupiać się tylko na grze, bowiem w rolę tego typka, wcielił się świetny aktor Michael Fassbender, więc teraz można także zasiąść z popcornem przed wielkim ekranem – sami zacieramy rączki, by obejrzeć ten film.

Ale to tyle o grze i filmie, bo nie one są tutaj głównym tematem naszego wpisu. Co najważniejsze, kalifornijska marka Supra postanowiła wypuścić specjalną kolekcję, opierającą się na współpracy z Assassin’s Creed.

Dzięki temu zabiegowi, mamy do czynienia z klimatycznym zestawem, który obraca się wokół butów a każda parka wyposażona jest w elementy kojarzące się z naszym tytułowym zabójcą. Trzeba przyznać, że jest to ryzykowany romans. Przenoszenie elementów gry na cholewkę butów? Brzmi kosmicznie, ale czemu nie spróbować? Dlatego każdy z fanów do wyboru ma następujące modele Scissor, Skytop II oraz Skytop III. Tak jak wspominaliśmy, wybrane kicksy posiadają kolorystyki, które od razu kojarzą nam się głównym bohaterem i jego sprzymierzeńcami/wrogami a co więcej, każdy detal jest tutaj wykonany z olbrzymią starannością. Wystarczy na przykład spojrzeć na wkładkę z logiem Assassin’s Creed. Całość okraszona jest ciekawym lookbookiem oraz video-zajawką.

Dlatego naszym zdaniem może to być nie lada gratka dla wszystkich miłośników tej gry komputerowej, a jeśli do tego jaracie się streetwearem to macie tutaj pozycję obowiązkową!

Co więcej dla wszystkich zainteresowanych mamy dobrą wiadomość. Kolekcja Supra x Assassin’s Creed jest dostępna w Polsce a dokładnie w SUPERSKLEPIE!!!

Reklama
air jordan