- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolekcja Supreme “Bruce Lee” (Jesień 2013)

Kolekcja Supreme “Bruce Lee” (Jesień 2013)

Wczoraj prezentowaliśmy Wam lookbook z jesienną kolekcją nowojorskiej firmy Supreme, która nosi nazwę Bruce Lee. Jeszcze wcześniej pisaliśmy o kolaboracji z marką Vans, dzięki czemu powstał specjalny pack, zatytułowany w identyczny sposób, składający się z dwóch modeli butów.

Natomiast dzisiaj chcieliśmy rozbić na czynniki pierwsze sam zestaw odzieżowy. Dzięki temu, możemy lepiej przyjrzeć się temu świeżemu asortymentowi. Znajdziemy tutaj takie ubrania jak różnego rodzaju koszulki, wyposażone w kilka wzorów. Do tego dochodzą koszule z długim rękawem i crewnecki. Jednak to właśnie kurtka robi największe wrażenie – klasyczna czarna, której tył wyposażony jest w podobiznę tego mistrza sztuk walki.

Na pewno kto choć raz widział np. Wejście Smoka, będzie poruszony samym faktem powstania tych ubrań. Co do daty premiery to nic nie uległo zmianie. Już 24 października zajrzyjcie na oficjalną stronę internetową Supreme.

_ren2yOt_y8 0koRkE28pKk 2-oa2XP7wcQ 3BL0a9EOKuE 5U1BS8Cl5x0 deJCKI2nn0Y E1-aL5k3NkI hAtuuaX60Yk iCq9REu41Yc KIngr2zXjoA oIkdTgxCh1c pKNfeYlTqNc tjr6VbB8Q6E Y_DAF7U25EE

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: