- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolaboracyjna kolekcja Supreme x Ben Davis na jesień i zimę 2019 roku

Kolaboracyjna kolekcja Supreme x Ben Davis na jesień i zimę 2019 roku

Zapoznamy Was dziś z projektem, w którym designerzy zespołu Supreme x Ben Davis przemawiają wspólnym głosem. Przed Wami ich kolekcja na jesień i zimę bieżącego roku.

Ben Davis to amerykańska firma z odzieżą roboczą z siedzibą w San Francisco. Została założona przez Bena i jego ojca Simona już w 1935 roku. Wpływ rodziny Davisów na produkcję odzieży sięgają lat 70. XIX wieku. Dziadek Bena, krawiec Jacob Davis, pracował ze swoim dostawcą tkanin, Levi Straussem (tak tak to ten od marki Levi’s), przy produkcji i opatentowaniu nitowanych spodni roboczych – pierwszych niebieskich dżinsów. Dziś Ben Davis znany jest z ponadczasowej i trwałej odzieży roboczej.

Na załączonych w dalszej części wpisu zdjęciach możecie zapoznać się z ich wspólną kolekcją, która obejmuje lekką kurtkę roboczą, koszulę oraz ogrodniczki, spodnie oraz czapkę. Każda z wymienionych pozycji pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych.

Kolekcja odzieży Ben Davis x Supreme pojawi się w sprzedaży w ich sklepach stacjonarnych w Los Angeles, Nowym Jorku, Paryżu i Londynie już w najbliższy czwartek. W ten sam dzień w południe będzie również osiągalna w internetowym sklepie Supreme.

Ben Davis x Supreme 1 Ben Davis x Supreme 2 Ben Davis x Supreme 3 Ben Davis x Supreme 4 Ben Davis x Supreme 5 Ben Davis x Supreme 6 Ben Davis x Supreme 7 Ben Davis x Supreme 8 Ben Davis x Supreme 9 Ben Davis x Supreme 10 Ben Davis x Supreme 11 Ben Davis x Supreme 12 Ben Davis x Supreme 13 Ben Davis x Supreme 14 Ben Davis x Supreme 15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: