- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearZapoznaj się z nadchodzącą kolekcją Supreme x Fox Racing

Zapoznaj się z nadchodzącą kolekcją Supreme x Fox Racing

Razem z nową serią t-shirtów na sklepowych półkach pojawi się również świeża kolekcja Supreme x Fox Racing. Poniżej znajdziecie jej pierwsze zdjęcia, które pozwolą Wam zapoznać się z nowościami na kilka chwil przed premierą.

Kolekcja powstała na tegoroczną jesień będzie trzecią odsłoną ich wspólnych działań. Znajdziemy w niej wodoodporną nylonową kurtkę SUPPLEX z logotypami obu marek na plecach. Pojawi się ona w trzech wersjach kolorystycznych: różowo żółtej, szaro pomarańczowej oraz czarnej. Obok niej pojawi się bluza z kapturem, która będzie wyglądała bardzo podobnie do kurtek, te same wzory, napisy oraz kolory. Na koniec dojdą spasowane kolorystycznie i stylistycznie spodnie, też w trzech wariantach.

Premiera świeżej kolekcji Supreme x Fox Racing ustawiona jest na 8 października. Nowości pojawią się w ich sklepach stacjonarnych w Los Angeles, Nowym Jorku i San Francisco. Będzie je można kupić również w Londynie i Paryżu, a także w sklepie online.

kolekcja supreme x fox racing fw20 1 kolekcja supreme x fox racing fw20 2 kolekcja supreme x fox racing fw20 3 kolekcja supreme x fox racing fw20 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: