- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearSuperme wydaje kolekcję ze Smurfami! To się dzieje na serio

Superme wydaje kolekcję ze Smurfami! To się dzieje na serio

Kolekcja Supreme x Smurfs to kolejna nietypowa i zaskakująca partia nowości nowojorskiej marki, która wzbudza skrajne emocje. Poniżej znajdziecie nie tylko zdjęcia poszczególnych nowości, ale poznacie również szczegóły ich premiery.

Smurfów chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli jednak nie znacie tych postaci to przypominamy, że wywodzą się one spod kreski belgijskiego rysownika komiksów Pierre’a Culliforda aka Peyo. Pierwszy raz zostały przedstawione światu już w 1958 roku. Les Schtroupfs, bo tak zostały pierwotnie nazwane Smurfy, opowiadały historię małej wioski, która zamieszkiwały malutkie niebieski ludziki z białymi czapeczkami.

kolekcja supreme x smurfs fw20 1 kolekcja supreme x smurfs fw20 2 kolekcja supreme x smurfs fw20 3

Teraz po Smurfy sięga Supreme, które wydaje specjalną mini kolekcję. W jej skład wejdzie skórzana kurtka z napisami na rękawach i postacią Smurfa na plecach. Obok niej będziemy mogli zobaczyć bluzy z kapturem ze grafikami wykonanymi w podobnych odcieniach co sama bluza, swetry pokryte w całości kolorowymi rysunkami, a także zimowe czapki i skateboardowe decki.

Wspomniane wyżej propozycje znajdziecie na załączonych zdjęciach. To jednak nie wszystko, bo w kolekcji pojawi się również kilka innych pozycji. Będą to między innymi katany, jeansowe spodnie, a także kurtki i spodnie wykorzystujące GORE-TEX. Kropką nad i mają być t-shirty.

A teraz najważniejsze – kiedy i gdzie będzie można kupić kolekcję Supreme Smurfs? Szykujcie się na 1 października bieżącego roku. Nowości kupicie w ich sklepach stacjonarnych w Los Angeles, San Francisco i Nowym Jorku, a także europejskich lokalizacjach: w Paryżu i Londynie. Nowości pojawią się również w ich sklepie internetowym w samo południe.

kolekcja supreme x smurfs fw20 4 kolekcja supreme x smurfs fw20 5 kolekcja supreme x smurfs fw20 6 kolekcja supreme x smurfs fw20 7 kolekcja supreme x smurfs fw20 8 kolekcja supreme x smurfs fw20 9 kolekcja supreme x smurfs fw20 10 kolekcja supreme x smurfs fw20 11 kolekcja supreme x smurfs fw20 12 kolekcja supreme x smurfs fw20 13 kolekcja supreme x smurfs fw20 14

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: