- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolekcja Supreme x Stone Island (Wiosna / Lato 2015)

Kolekcja Supreme x Stone Island (Wiosna / Lato 2015)

Kultowa marka Supreme jak zwykle publikuje swoje newsy w poniedziałek. Dlatego dzisiaj mamy dla Was wpis, który prezentuje najnowszą kolekcję tej firmy. Warto jednak zaznaczyć, że poniższy zestaw odzieżowy powstał dzięki kolaboracji ze Stone Island a co najważniejsze, dla jak najlepszej promocji, do całości dorzucono jeszcze kilka zdjęć podglądowych.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to w akcji zobaczymy przede wszystkim kurtkę, utrzymaną w stylu kangurki. Jest ona dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych i wyposażona jest w nieprzemakalny materiał. Oprócz tego, znajdziemy tutaj jeszcze longsleeve w trzech kolorach a uzupełnieniem stawki są akcesoria w postaci 5-panelówek.

Co do dostępności poniższych produktów to datę premiery wyznaczono na 9 kwietnia w sklepach Supreme w Nowym Jorku, Los Angeles i Londynie. W Japonii ciuchy pojawią się dwa dni później, czyli 11 kwietnia.

PDN1-l1R5Y0 s3ZXwEqq86w GPM7YTtZ6CU kiQNAjjZKBo y9i1xQZkFUg IqUAa4Ov2sY PX0bf9C_hDs L08ZjDLBsy8 ORenr1MZy3c DDOlX7M5UAY VHy0Kcxs2rQ 8D4renGQZA4 yYW6aTS8G8E

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: