- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersSupreme x Vans - oto nowa kolaboracyjna kolekcja na tegoroczne lato

Supreme x Vans – oto nowa kolaboracyjna kolekcja na tegoroczne lato

Na przestrzeni ostatnich lat spod rąk designerów z zespołu Supreme x Vans wyszło mnóstwo ciekawych projektów. Dziś dokładamy do nich najnowszy zestaw składający się z dwóch modeli butów.

Przedsięwzięcie stworzone na potrzeby tegorocznego lata przynosi nam świeżutki pakiet, w skład którego włączono model Vans Era oraz mało znaną sylwetkę Vans Grosso Mid. W dalszej części wpisu znajdziesz ich dokładne fotografie.

kolekcja supreme x vans su21 1 kolekcja supreme x vans su21 2

Grosso Mid z sylwetką sięgającą kostek nadchodzi w wersjach, w których cholewkę skonstruowano przy użyciu wysokiej jakości zamszu oraz płótna. Ten drugi materiał okupuje boczne sektory cholewki i dodatkowo pokryty jest białym wzorem powstałym ze złożenia ze sobą liter S. Do wyboru mamy wersje w kolorze czerwonym, niebieskim i czarnym. Każda z nich ma czarną skórzaną wyściółkę, sznurowanie w kolorze cholewki oraz biały boczny branding. Całość osadzono na białej podeszwie.

Z kolei drugi model, czyli Era, to konstrukcja bazująca jedynie na wspomnianym wcześniej płótnie, które oczywiście pokrywa wzór z literą S. Skórzana wyściółka w białym kolorze idealnie współgra z białą podeszwą. Ten model korzysta z koloru czerwonego, niebieskiego oraz czarnego.

Kolekcja butów Supreme x Vans Skate zadebiutuje w sklepach amerykańskiej marki już w najbliższy czwartek. Drop w sklepie internetowym odbędzie się w ten sam dzień. Macie zatem jeszcze kilka chwil by zapoznać się z dołączonymi zdjęciami.

kolekcja supreme vans su21 1 kolekcja supreme vans su21 2 kolekcja supreme vans su21 3 kolekcja supreme vans su21 4 kolekcja supreme vans su21 5 kolekcja supreme vans su21 6

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: