- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOto wspólna kolekcja toreb i plecaków NEIGHBORHOOD x Eastpak

Oto wspólna kolekcja toreb i plecaków NEIGHBORHOOD x Eastpak

Po ostatniej kolaboracji z japońską marką Porter Shinsuke Takizawa wchodzi w kolejną kooperację. Przed Wami efekty współpracy na linii NEIGHBORHOOD x Eastpak.

Kolekcja inspirowana jest podobną stylistyką i klimatem jak główne kolekcje streetwearowego brandu, czyli zahaczanie o militaria i kultury skupionej wokół motocykli. Zaprojektowano ogólnie cztery różne pozycje, które zabarwiono zarówno na czarno, jak i na kolor zgniłej zieleni.

Plecak “NBHD Padded” jest delikatnie zmienioną wersją wersją popularnego plecaka Eastpak Padded Pak’r, a zrobiono to poprzez obrandowaną taśmę, naszywkę z napisem “The Filth and the Fury” i tonalne detale. Podobnie ma się sprawa z nerką “NBHD Sling”, która jest przeróbką saszetki Eastpak Talky, wykorzystując tę samą elegancką nylonową powłokę i regulowane paski, aby podkreślić przystępną sylwetkę.

Natomiast “NBHD Vest Bag” jest nową pozycją zrobioną przez Eastpak, a jest to torba z kieszeniami noszona na piersiach. Na szelkach pojawiają się odblaskowe akcenty z materiału 3M, z kolei na kieszonkach umieszczony obrandowane taśmy i akcenty. Na koniec mamy “NBHD The One”, czyli unowocześnioną wersję saszetki na ramię Eastpak The One, którą utrzymano w minimalistycznej stylistyce i z tymi samymi napisami i taśmami co na poprzednich pozycjach.

Kolekcja plecaków i toreb NEIGHBORHOOD x Eastpak pojawi się w ich sklepie online i u pozostałych detalistów już 1 października.

NEIGHBORHOOD x Eastpak 1 NEIGHBORHOOD x Eastpak 2 NEIGHBORHOOD x Eastpak 3 NEIGHBORHOOD x Eastpak 4 NEIGHBORHOOD x Eastpak 5 NEIGHBORHOOD x Eastpak 6 NEIGHBORHOOD x Eastpak 7 NEIGHBORHOOD x Eastpak 8 NEIGHBORHOOD x Eastpak 9 NEIGHBORHOOD x Eastpak 10 NEIGHBORHOOD x Eastpak 11

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: