- Reklama -NikeNike

CELINE HOMME wypuszcza kolekcję toreb, saszetek i plecaków „Trekking”

Hedi Slimane i dowodzone przez niego Celine Homme wypuszcza kolekcję toreb, saszetek i plecaków, którą zatytułowano „Trekking”.

Zgodnie z nazwą kolekcji, poszczególne propozycje zapożyczają swoje materiały i wykończenie ze świata trekkingu i gorpcore’u. Stąd nylonowe wytrzymałe konstrukcje, klamry, a nawet linki, zaczepy i siateczkowe kieszonki.

Na sklepowych półkach pojawia się kilka propozycji. Są to średniej wielkości plecaki, małe torby i saszetki na pas, które wychodzą w kolorze czarnym lub oliwkowym. Dochodzi do tego torba messenger i torebka na telefon w czerni. Najciekawszy wydaje się być duży plecak w kolorze oliwkowym, który widzicie na tytułowym zdjęciu.

Każdą z propozycji zdobi biały napis z nazwą domu mody. Pojawia się on albo na klapie i kieszonce, albo umieszczono go na paskach.

Zapoznaj się z kolekcją CELINE HOMME „Trekking” zaprojektowaną na tegoroczne lato poprzez zestaw poniższych fotografii. Jeśli coś wpadnie Ci w oko to odwiedź ich sklep online lub butik stacjonarny.

kolekcja toreb celine homme trekking ss22 1 kolekcja toreb celine homme trekking ss22 2 kolekcja toreb celine homme trekking ss22 3 kolekcja toreb celine homme trekking ss22 4 kolekcja toreb celine homme trekking ss22 5 kolekcja toreb celine homme trekking ss22 6 kolekcja toreb celine homme trekking ss22 7 kolekcja toreb celine homme trekking ss22 8 kolekcja toreb celine homme trekking ss22 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: