- Reklama -Nike Air Force 1 Low SkeletonNike Air Force 1 Low Skeleton
Strona głównaLifestyleAkcesoriaNOAH wypuszcza nową kolekcję toreb na tegoroczne lato

NOAH wypuszcza nową kolekcję toreb na tegoroczne lato

Ostatnim jednym z ciekawszych dodatków do fitów są rozmaite torby, więc najnowsza kolekcja NOAH to strzał w dziesiątkę. Oto ich propozycje na nadchodzące tygodnie.

Ekipa z Wielkiego Jabłka serwuje nam aż 8 świeżych rozwiązań. Możemy od nich zakupić saszetkę na ramię z malutkim logotypem w rogu, a także swego rodzaju mały portfel z metalowym oczkiem, dzięki któremu możemy go doczepić do innych toreb lub do paska. Obok tego mamy również małe torby treningowe / podróżne z płótna odzyskanego z recyklingu. Ten sam materiał wykorzystano przy torbach do codziennego użytku i zakupów. Obok tego pojawiają się jeszcze trzy inne wzory tej samej torby oraz jedna z wieloma kieszeniami. Oczywiście każda propozycja jest do ogarnięcia w kilku wariantach kolorystycznych.

Co ciekawe, nowojorska marka zdecydowała się, aby cała kolekcja powstała w Stanach Zjednoczonych i odpuściła tanie rozwiązania z krajów azjatyckich. Poszczególne torby NOAH możecie kupić z ich sklepu online.

Print kolekcja toreb noah su21 2 kolekcja toreb noah su21 3 kolekcja toreb noah su21 4 kolekcja toreb noah su21 5 kolekcja toreb noah su21 6 kolekcja toreb noah su21 7 kolekcja toreb noah su21 8 kolekcja toreb noah su21 9

- Reklama -nike sb dunk low mummy
- Reklama -nike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: