- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Akcesoria PORTER celebruje swoje 85 lecie wydając kolekcję toreb z BYBORRE

PORTER celebruje swoje 85 lecie wydając kolekcję toreb z BYBORRE

Japońska marka PORTER obchodząca swoje 85 lecie celebruje tą okoliczność specjalną kolekcją, która powstała z studiem tekstylnym BYBORRE z Amsterdamu.

Porter Yoshida & Co. to japoński brand specjalizujący się w ręcznej produkcji bagaży i dodatków. Z kolei niderlandzka firma znana jest ze swojej wysoce innowacyjnej estetyki tekstyliów i możliwości funkcjonalnych. Byborre jest jednym z liderów w rozwoju materiałów.

Zatem co przynoszą nam obie marki? Na sklepowych półkach pojawi się ogólnie sześć różnych propozycji. Będą to między innymi plecak, duża torba, jak również saszetki, torebki na ramię i torebki do ręki.

Wykorzystano przy nich ciemno granatową i ciemnopomarańczową kolorystykę. Projekt dopełnia na przodzie logo PORTER wyraźnie podkreślone pogrubionymi, dużymi literami. Każda torba ma charakterystyczną metkę PORTER, a także nazwy obu marek wyszyte w kolorze pomarańczowym.

Torby wchodzące w skład kolekcji zostały wykonane w 100% z przędzy poliestrowej pochodzącej z recyklingu, zwanej AO3. Wspomniany materiał został wykorzystany przy przedniej i tylnej warstwie, oferując zaskakująco gęstą dzianinę pokrywającą sylwetkę torby. Materiał jest niezwykle wszechstronny i można go łatwo skonfigurować za pomocą dowolnego koloru i grafiki.

Wspólna kolekcja toreb PORTER x BYBORRE będzie miała swoją premierę już 15 stycznia w ich sklepie online.

kolekcja toreb porter x byborre 1 kolekcja toreb porter x byborre 2 kolekcja toreb porter x byborre 3 kolekcja toreb porter x byborre 4 kolekcja toreb porter x byborre 5 kolekcja toreb porter x byborre 6

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: