- Reklama -Air Jordan 11Air Jordan 11
Strona głównaStylSportswearOto kolekcja Jordan Brand towarzysząca premierze butów Travis Scott x Air Jordan...

Oto kolekcja Jordan Brand towarzysząca premierze butów Travis Scott x Air Jordan 6

Wczoraj pokazywaliśmy Wam oficjalne zdjęcia nadchodzących butów Air Jordan 6 „British Khaki”, które Travis Scott zaprojektował wspólnie z ekipą Jordan Brand. Z kolei dziś zapoznacie się z towarzyszącą im kolekcją odzieży.

Do roli modela w najnowszej kampanii został zaproszony Richard “Rip” Hamilton, był zawodnik Detroit Pistons. Tłem do zdjęć i materiału video był środek pustyni w postapokaliptycznej rzeczywistości.

Była gwiazda NBA ma na sobie szereg utylitarnych i sportowych pozycji, które już za chwilę pojawią się w sprzedaży. Jest to miedzy innymi kamizelka z czerwonym Jumpmanem i napisem Cactus Jack, które umieszczono na plecach. Dochodzi do tego koszula na krótki rękaw z płomieniami na dole oraz bluza z kapturem i spodnie. W ofercie pojawi się jeszcze t-shirt i szorty, które wydają się być najbardziej szalone z całego zestawu. Kolekcja porusza się po podobnej palecie barw jak wspomniane wyżej buty. Mamy zatem odcienie beżu wsparte czerwienią, bielą i zielenią.

Kolekcja Jordan Brand x Travis Scott pojawi się 30 kwietnia w sprzedaży. Sprawdzajcie oficjalny sklep amerykańskiej marki, być może coś wpadnie do ich oferty.

kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 1 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 2 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 3 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 4 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 5 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 6 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 7 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 8 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 9 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 10 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 11 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 12 kolekcja Travis Scott x Air Jordan 6 British khaki 13

- Reklama -Air Jordan 1
- Reklama -Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: