- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Undercover zapoznaje nas z kolekcją „The Dark Side of the Bright Side” na wiosnę i lato 2023

W ramach męskiego tygodnia mody japoński brand Undercover, na czele którego stoi Jun Takahashi, zaprezentował kolekcję „The Dark Side of the Bright Side”.

Nadchodzący zestaw propozycji na wiosnę i lato 2023 roku, podobnie jak poprzednie kolekcje, czerpie inspiracje z muzyki i filmu. Tym razem Takahashi w głównej mierze inspirował się zespołem Pink Floyd.

Okładki z kultowych albumów wspomnianego zespołu, w tym krowa z „Atom Heart Mother”, pryzmat z „The Dark Side of the Moon”, elektrownia z „Animals” oraz dwóch mężczyzn ściskających sobie dłonie, z których jeden płonie z „ Wish You Were Here”, zostały wykorzystane jako główne grafiki naniesione na poszczególne propozycje. Niektóre z nich zostały pomniejszone do rozmiaru logo na koszulkach czy bluzach.

To jednak nie koniec muzycznych nawiązań. Warto chociażby wspomnieć teksty piosenek rockowego zespołu CAN. Do tego dochodzą motywy nawiązujące do jazzowego kompozytora Sun Ra czy zaczerpnięte od japońskich filmowców: Akiry Kurosawy i Yasujiro Ozu.

Poświęćcie te kilka chwil i przejrzyjcie dokładnie poniższą galerię by lepiej zapoznać się z wiosenno letnią kolekcją Undercover „The Dark Side of the Bright Side” na wiosnę i lato 2023 roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: