- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolekcja „Van Doren Approved” z okazji 50-lecia marki Vans

Kolekcja „Van Doren Approved” z okazji 50-lecia marki Vans

Amerykańska firma Vans przyzwyczaiła nas już, że co sezon wypuszcza specjalną serię Van Doren, która jest hołdem dla założyciela marki.

Ponadto ten najnowszy zestaw to nic innego jak kontynuacja celebracji 50-lecia brandu. Dzięki temu wydarzeniu sama kolekcja Van Doren Approved składa się z kilku modeli butów, ale także i ubrań a każdy element wyposażony jest w charakterystyczne printy autorstwa Steve’a Van Doren’a – syna założyciela marki Vans Paula Van Doren’a.

Miałem tę przyjemność, by stworzyć kolekcję Van Doren Approved. Jeśli chodzi o nasze dziedzictwo, to tak naprawdę ten ponadczasowy wizerunek był zainspirowany zdjęciem, zrobionym 20 lat temu, które przywraca wiele świetnych momentów związanych z Vansem i 50-leciem istnienia na rynku. Zestaw Van Doren Approved to ukłon w stronę unikalnych wzorów, które datowane są na lata 70-te i 80-te ubiegłego wieku. 

Dzięki temu zabiegowi, poniższa kolekcja zawiera wznowione style i grafiki, pochodzące prosto z archiwum Vans. Dodatkowo sam pack nawiązuje do promowanej przez markę metody DIY (Do It Yourself), czego najlepszym dowodem są ciuchy, które tutaj znajdziecie.   Nie zabraknie także dobrze znanej nam szachownicy, pirackiej czaszki czy papugi – wszystkie te elementy naniesiono m.in. na takie modele jak Sk8-Hi 38 Reissue, Era 95 Reissue czy Slip-On 98 Reissue.

FA16_Classics_VanDoren_Collection_BP_KeyStyles FA16_Classics_VanDoren_EraSlipOn_BP_Group FA16_Classics_VanDoren_Sk8Hi_BP_GroupPair FA16_MAP_ClassicPatchTruckerPlus_BP_VanDoren_Front FA16_MAP_OldSkoolIIBackpack_BP_VanDoren_Product FA16_MAP_VanDorenApprovedLS_BP_Blk_Flat FA16_MAP_VanDorenApprovedTee_BP_AthleticHthr_Flat FA16_MAP_VanDorenUnstructured_BP_Blk_Front FA16_VanDorenApproved_EV_Accessories FA16_VanDorenApproved_EV_ApplAccs FA16_VanDorenApproved_EV_Tees

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: