- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearKolekcja Van Styles for Primitive (Wiosna/Lato 2013)

Kolekcja Van Styles for Primitive (Wiosna/Lato 2013)

Była już zajawka, pełne video a teraz przyszedł czas na „zwykłe” zdjęcia, które w całej okazałości prezentują najnowszą kolekcję marki Primitive, powstałą dzięki współpracy z utalentowanym fotografem Van Styles i przeznaczoną na wiosnę i lato tego roku.

Jeśli chodzi o sam asortyment, to tak jak wcześniej wspominaliśmy, nie jest on zbyt obszerny. Przede wszystkim, znajdziemy tutaj kilka wariantów kolorystycznych koszulek – są to zarówno zwykłe t-shirty, jak i tank topy. Do tego dochodzą jeszcze blaty. Natomiast, warto dodać, że na każdym produkcie w większym bądź mniejszym stopniu widnieje podobizna danej modelki, a trzeba przyznać, że w tym przypadku wybrano naprawdę piękne dziewczyny: Claudię SampedroIeshę MarieValerię OrsiniRosannę Castillo.

Co do dostępności, to ten zestaw odzieżowy jest już dostępny na oficjalnej stronie internetowej Primitive.

ASHLEY-SKY-II-TEE-BLACK_zpsab23bd0b (1) BEACH-VIEW-WHITE_zps3c2d28e8 CLAUDIA-BALLOONS-TANK-BLACK_zps4c4884a1 CLAUDIA-BALLOONS-TEE-DENIM-HEATHER_zpsbe14a408IESHA-CITYSCAPE-BLACK_zpsafeb973a ROSANNA-HEATHER-GREY_zpsde887e5c VALERIA-BLACK_zps2243ad7f VALERIA-WHITE_zpsdcffdb9fBez_tytułu_1

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: