- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakersVault By Vans x FDMTL przedstawiają zestaw butów w stylistyce boro

Vault By Vans x FDMTL przedstawiają zestaw butów w stylistyce boro

Vault by Vans ponownie łączy się z renomowaną japońską marką FDMTL. Owocem ich współpracy jest zestaw butów skupiony wokół indygo i stylistyki boro.

Na wstępie przedstawimy FDMTL (Fundamental Agreement Luxury), czyli brand założony już w 2005 roku, który ma swoją siedzibę w Tokio w Japonii. Chłopaki specjalizują się w głównej mierze w produktach opartych na denimie. I ten swój kunszt i zamiłowanie do jeansu przenieśli na prezentowane poniżej buty.

Vault By Vans FDMTL SU21 1 Vault By Vans FDMTL SU21 2 Vault By Vans FDMTL SU21 3 Vault By Vans FDMTL SU21 4

Na nadchodzący trzyelementowy zestaw składają się takie klasyczne modele jak Sk8 Hi, Authentic oraz Slip On. Każdy model ma mocno zniszczoną cholewkę z dżinsowego materiału w kolorze indygo, która odsłania patchworkową konstrukcję i ściegi sashiko. Wszystko to po to, aby zademonstrować długowieczność i trwałość jeansowego materiału. Opisywane buty wykończone są podeszwą w kolorze indygo.

Premiera butów FDMTL x Vault By Vans odbędzie się już 7 sierpnia w najlepszych sklepach z amerykańską marką.

kolekcja Vault By Vans x FDMTL su21 1 kolekcja Vault By Vans x FDMTL su21 2 kolekcja Vault By Vans x FDMTL su21 3

FDMTL x Vault By Vans Authentic 1 FDMTL x Vault By Vans Authentic 2 FDMTL x Vault By Vans Authentic 3 FDMTL x Vault By Vans Authentic 4 FDMTL x Vault By Vans S8 Hi 1 FDMTL x Vault By Vans S8 Hi 2 FDMTL x Vault By Vans S8 Hi 3 FDMTL x Vault By Vans Slip On 1 FDMTL x Vault By Vans Slip On 2 FDMTL x Vault By Vans Slip On 3

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: