- Reklama -NikeNike

Tak będzie wygladała jesienno zimowa kolekcja White Mountaineering

Jeżeli zerkniemy na styl na leśnych trasach i górskich szlakach to nikt nie robi tego lepiej niż japońskie marki. W czołówce tamtejszych outdoorowych brandów znajduje się White Mountaineering, który właśnie prezentuje swoją jesienno zimową kolekcję na drugą połowę 2022 roku.

Yosuke Aizawa, twórca tej japońskiej marki, wraz ze swoim zespołem postanowił przedstawić nadchodzącą kolekcję na skalistym brzegu, tym samym podkreślając outdoorowy charakter swojej marki.

Z kolekcją zapoznacie się nie tylko poprzez poniższe video, ale również przez zestaw fotografii, który znajdziecie w dalszej części wpisu.

W White Mountaineering funkcjonalność jest w zasadzie podstawową zasadą, która odgrywa rolę, jeśli chodzi o kierunek projektowania. Brand z Kraju Kwitnącej Wiśni znany jest z idealnego kompromisu pomiędzy odzieżą przystosowaną do noszenia na co dzień w mieście a tą dostosowaną do noszenia poza miastem, a to dzięki kluczowym funkcjonalnym detalom.

Zespół projektantów tworząc jesienno zimowe kolekcje wchodzi na swoje kreatywne wyżyny. Serwują nam nie tylko świetne kroje i rozwiązania, ale również dostarczają wysokiej klasy materiały. Nadchodząca kolekcja zinterpretowała uznaną odzież outdoorową z lat 80-tych i 90-tych, a opracowany wynik jest niezaprzeczalnie współczesny.

W ich ofercie znajdziemy dosłownie każdą możliwą opcję jeśli chodzi o odzież wierzchnią. Mnogość krojów, materiałów i zastosowań sprawia, że można się zagubić. Od wojskowych propozycji jak bomberki i parki, poprzez wiatrówki i taktyczne kurtki, kończąc na puchówkach na zdecydowanie niższą temperaturę. Oczywiście to tylko ułamek ich całej kolekcji.

Paleta barw, po której poruszali się designerzy, obejmują odcienie szarości i granatów, czernie, kolor oliwkowy oraz musztardowy. Całość dopełnia czerwono czarny wzór w kratę widoczny na pierwszych zdjęciach.

Zanim jesienno zimowa kolekcja White Mountaineering wpadnie do ich sklepu online to minie jeszcze kilka miesięcy. Zatem zapoznajcie się na spokojnie z poniższymi zdjęciami i wybierzcie coś dla siebie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: