- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolekcja XLarge x Ghostbusters (Wiosna 2013)

Kolekcja XLarge x Ghostbusters (Wiosna 2013)

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie widziała kultowego filmu Pogromcy duchów i nie potrafiłaby zanucić tytułowej piosenki z tej produkcji. Dlaczego właśnie dzisiaj piszemy o tym tytule? Z prostego powodu – marka XLarge z Ghostbusters uczyniła motyw przewodni swojej najnowszej kolekcji, która przeznaczona jest na wiosnę tego roku.

Przede wszystkim znajdziemy tutaj dwa elementy garderoby – bluzy z kapturem i te utrzymane w stylu „crewneck” oraz koszulki. Trzeba przyznać, że asortyment jest dość spory i naprawdę jest z czego wybierać. Oczywiście każdy produkt wyposażony jest w grafikę, nawiązującą do Pogromców duchów.

Natomiast, jeśli jesteście zainteresowani tym zestawem, to już niebawem powinien on pojawić się na oficjalnej stronie internetowej XLarge, a już teraz możecie go kupić w sklepie califf.

xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-2 xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-3 xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-4 xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-5xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-6 xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-7 xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-8 xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-9xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-11 xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-12 xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-13 xlarge-x-ghostbusters-spring-13-collection-14

via swagsyndicate

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: