- Reklama -NikeNike

Poznaj bliżej kolekcję Yohji Yamamoto POUR HOMME na pierwszą połowę 2023 roku

Wiosenno letnia kolekcja Yohji Yamamoto POUR HOMME na pierwszą połowę 2023 roku na nową przedstawia kody marki.

Japoński brand przedstawił wiosenno letnią kolekcję w podziemiach swojego flagowego sklepu w Tokio.

Z nowymi propozycjami japońskiego projektanta możemy się zapoznać nie tylko poprzez dołączone poniżej video, ale również poprzez galerię zdjęć z pokazu, którą znajdziecie w dalszej części wpisu.

Projektant z Kraju Kwitnącej Wiśni próbuje nowych kolorów i nowych inspiracji. Obok tradycyjnych czarnych pozycji proponuje garnitury w odcieniach głębokiego błękitu, kości słoniowej i grafitowej szarości.

Yamamoto stwierdził, że jego intencją dla tej kolekcji było:

„zdjąć moje stare ubrania i wypróbować nowe kolory, nowe inspiracje, tworzenie tej kolekcji było bardzo radosne, ale było to bardzo niebezpieczne”.

To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ w ofercie pojawią się również pozycje korzystające z patchworkowej stylistyki, przy której nie szczędzono na kolorach i rozmaitości materiałów.

Gdzie indziej widzimy całe czarne stylizacje dopieszczone białymi napisami. Zauważycie między innymi takie hasła jak „I’m so bored with rules”, „What are you made of?”, „Shitty life”, „I hate you” czy „Lonesome”.

Wykorzystując oszałamiająco teksturę, detale i warstwy, Yohji Yamamoto stworzył głębię, jednocześnie zachowując poziom beztroskiego, komediowego wyglądu.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: