- Reklama -NIkeNIke

Supermodelka Gigi Hadid prezentuje kolekcję bielizny KITH x Calvin Klein

Z sezonu na sezon Ronnie Fieg udawania, że nie ma dla niego granic. Niektórzy twierdzą, że czego się nie dotknie to zmienia to w złoto. Dziś dla przykładu zaprasza supermodelkę Gigi Hadid, aby ta zaprezentowała kolekcję bielizny stworzoną na linii KITH x Calvin Klein.

Kolaboracyjny zestaw bielizny skierowanej zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet, została połączona na dwie sekcje: Classic oraz Seasonal.

Zestaw Classic łączy w sobie paletę kolorów charakterystyczną dla Kith i Calvina Kleina oraz stosuje wzór monogramu Kith na górze i dole bielizny. Poszczególne elementy zestaw są połączone specjalnym wspólnym brandingiem. W skład kolekcji wchodzą męskie bokserki oraz damski stanik i stringi w kolorze czarnym, jasnoszarym, białym, granatowym, różowym i popielatym.

Zestaw Seasonal poszerza ofertę produktów o nowe kolory i wzory oraz wprowadza nowe propozycje dla kobiet. Dla mężczyzn zaserwowano bokserki w jednolitych, odważnych kolorach bez monogramu. Do wyboru mamy takie wersje jak czarny, biały, ciemny granat, wyrazista czerwień, kolor niebieski i ciemna zieleń. Z kolei propozycje dla kobiet obejmują różne sylwetki z lekkiej siateczkowej tkaniny, w tym asymetryczny stanik na ramiączkach, staniki sportowe z dopasowanymi stringami, a także biustonosz z podwójnym paskiem.

Co do samej kolekcji bielizny KITH x Calvin Klein to zadebiutowała ona w ich sklepie online 12 września. Radzimy się spieszyć z zakupem, ponieważ część z propozycji ma już etykietę Sold Out.

Oprócz kampanii zdjęciowej z udziałem Gigi Hadid, wrzucono do sieci krótkie video w typowo nowojorskim klimacie. Musicie je koniecznie obadać!

KITH x Calvin Klein 1 KITH x Calvin Klein 2 KITH x Calvin Klein 3 KITH x Calvin Klein 4 KITH x Calvin Klein 5 KITH x Calvin Klein 6 KITH x Calvin Klein 7 KITH x Calvin Klein 8 KITH x Calvin Klein 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: