- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Neighborhood i retaW wydają wspólną kolekcję kosmetyków

Już niedługo na sklepowych półkach zobaczymy owoce współpracy na linii Neighborhood x retaW, czyli wspólną kolekcję kosmetyków.

Dobre kolaboracyjne projekty to takie, które zestawiają ze sobą dwa całkowicie odmienne zespoły, a rezultatem ich wspólnych działań jest produkt, którego obie marki nie stworzyłyby same.

retaW to marka zapachowa z siedzibą w Tokio, założona w 2009 roku, która zajmuje się tworzeniem unikalnych mieszanek zapachowych, które uosabiają lifestyle otulony zapachem. Z kolei Neighborhood to jeden z najważniejszych streetwearowych brandów z Kraju Kwitnącej Wiśni, który działa na rynku już od lat ’90. Ich stylistyka porusza się pomiędzy odzieżą militarną, roboczą a uliczną.

Owocem współpracy wspomnianej dwójki jest kolekcja kosmetyków i dodatków zatytułowana NUMER ONE*. Pośród nowości zobaczycie kremy do rąk i ciała, nawilżające pomadki do ust oraz płyny do mycia rąk. Ponadto w ich ofercie umieszczono dyfuzory zapachowe, świece zapachowe oraz odświeżacze do ciuchów. Kropką nad i jest zawieszka na klamki.

Premiera wspólnej kolekcji kosmetyków retaW x Neigborhood ustawiona jest 8 lutego bieżącego roku w ich sklepie online. Niestety na chwilę obecną jest limitowana jedynie na teren Japonii, ale trzymamy kciuki, żeby z czasem pojawiła się w sklepie END.

kosmetyki retaW x Neigborhood number one 1 kosmetyki retaW x Neigborhood number one 2 kosmetyki retaW x Neigborhood number one 3

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: