- Reklama -NikeNike

Puma i AC Milan prezentują nowe koszulki piłkarskie na sezon 2023/24

Puma w tym tygodniu zaprezentowała nowe koszulki piłkarskie AC Milan na sezon 2023/24, w których włoska drużyna będzie grała w meczach domowych.

Zainspirowana Mediolanem i duchem jego mieszkańców, nowa koszulka mediolańskiej marki odkrywa na nowo tradycyjne czerwono-czarne paski – symbol drużyny Rossoneri, która przyczyniła się do tego, że klub stał się ikoną wśród fanów sportu na całym świecie. Innowacyjny projekt wprowadza powtarzającą się tonalną grafikę, która celebruje tętniącą życiem energię miasta, trwałe dziedzictwo klubu i jego centralną rolę w rozwijającej się społeczności, która zawsze patrzy w przyszłość.

Unikalne nowe pasy tworzą powtarzającą się literę „M” na środku koszulki poprzez tonalne paski, które reprezentują Mediolan i progresywny charakter klubu. Koszulka ma również czarny kołnierzyk z dekoltem w szpic z czarnymi mankietami i wykończeniami rękawów oraz napis „AC MILAN” na karku.

AC Milan zadebiutuje w nowych strojach domowych 4 czerwca w meczu Serie A przeciwko Hellas Verona FC.

A gdzie kupić koszuli piłkarskie AC Milan? Najlepiej udać się do źródła, czyli do oficjalnego sklepu Puma.

koszulki pilkarskie ac milan puma 2023 2024 1 koszulki pilkarskie ac milan puma 2023 2024 2 koszulki pilkarskie ac milan puma 2023 2024 3 koszulki pilkarskie ac milan puma 2023 2024 4 koszulki pilkarskie ac milan puma 2023 2024 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: