- Reklama -NIkeNIke

adidas i Juventus Turyn prezentują nowe koszulki piłkarskie na sezon 2023/24

Kilka dni temu adidas ujawnił nowe koszulki piłkarskie Juventusu Turyn na sezon 2023/24, a dokładniej wersje domowe.

Koszulka, stworzona z myślą o nowej generacji kibiców klubu, stanowi rozwinięcie kultowego projektu zestawu z nieoczekiwaną grafiką i odważnymi technologiami – a wszystko to pozostaje wierne charakterystycznemu DNA Juventusu.

Projekt poniższej koszulki to celebracja niepowtarzalnych czarno-białych pasów Juve, które natychmiast wywołują poczucie dumy i jedności między zawodnikiem a kibicami. Wzór, który od 1903 roku jest wizualnym symbolem klubu, został w tym sezonie przeprojektowany z poprzedniego trójkątnego wzoru na szczotkowane wykończenie, które odwzorowuje unikalny wzór zebry. Zastosowana technika ma na celu przywołanie indywidualności i artyzmu graczy na boisku, podczas gdy żartobliwe ukłon w stronę równie kultowych oznaczeń zebry przemawia do efektownego czarno-białego wzoru w paski.

koszulki pilkarskie juventus turyn adidas sezon 2023 2024 0

 

Odważna grafika biegnąca przez koszulkę jest uzupełniona kontrastowymi żółtymi detalami. Kolor, który czerpie inspirację z legendarnych koszulek z przeszłości, pojawia się w kluczowych elementach projektu, od naszywki i oznaczeń sponsorów po trzy paski zdobiące ramiona, tworząc koszulkę zakorzenioną w klubowym dziedzictwie, ale bez wątpienia nowoczesną.

Wersja koszulki na boisko jest wykonana z materiałów i tekstur, które zapewniają graczom uczucie chłodu dzięki technologii HEAT.RDY, zoptymalizowanej tak, aby gracze czuli się komfortowo podczas występów na największej scenie. Wersja koszulki dla fanów wykorzystuje technologię AEROREADY, która wykorzystuje odprowadzające wilgoć materiały, aby zapewnić suchość ciała.

Obie wersje nowej koszulki są wykonane w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, co stanowi kontynuację zaangażowania adidas w walkę z odpadami z tworzyw sztucznych.

Nowe koszulki piłkarskie Juventusu Turyn są już do kupienia w oficjalnym sklepie internetowym adidasa.

koszulki pilkarskie juventus turyn adidas sezon 2023 2024 1 koszulki pilkarskie juventus turyn adidas sezon 2023 2024 2 koszulki pilkarskie juventus turyn adidas sezon 2023 2024 3 koszulki pilkarskie juventus turyn adidas sezon 2023 2024 4 koszulki pilkarskie juventus turyn adidas sezon 2023 2024 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: