Mamy przyjemność poinformować Was, że wielkimi krokami zbliża się piątą edycja Kramberry, którą zapowiadają dwa wydarzenia: przegląd filmów o tematyce modowej oraz wystawa zdjęć, do której zaprosiliśmy czołowych bydgoskich fotografów.

Kramberry to festiwal pełen świeżych trendów i unikatowych projektów. Na wystawie, która odbędzie się w Landschafcie, swoją twórczość zaprezentuje znany i ceniony artysta z Warszawy, Grzegorz Piwnicki aka Forin – autor ponad 100 najważniejszych okładek polskiego hip-hopu. W tym roku po raz pierwszy odbędą się również warsztaty dla dzieci, które poprowadzi ilustratorka Agata Polasik, na co dzień pracująca w warszawskim studio Super Super.

Nie zabraknie oczywiście: muzyki z vinyla, lokalnych przysmaków, świeżo palonej kawy, zimnych napoi, będą leżaki, hamaki i wszystko, co sprawi, że listopadowa aura nie będzie Wam straszna :)

Wisienką na torcie piątej edycji będzie after, który wraca do Mózgu. Zagrają dla nas goście z Warszawy czyli Sonar Soul i 65,5 Minut Projekt! Obiecujemy, a nawet gwarantujemy, że będzie nieprzeciętnie i miło – jak zawsze :)

Nie możemy się doczekać!

Do zobaczenia w listopadzie!

KRAMBERRY
Dom Mody Drukarnia
ul. Jagiellońska 1, Bydgoszcz
12:00 – 18:00 / wejście: free
✖ SWR (Bydgoszcz)
✖ Morgan (Fordon)

AFTERKRAM
Klub Mózg
ul. Parkowa 2, Bydgoszcz
22:00 – 06:00 / wejście: 20 pln
✖ Sonar Soul (U Know Me / Warszawa)
✖ 67,5 Minut Projekt (Warszawa)
✖ Finger (Warszawa)

kramberry cover KRAMBERRY plakat v1

Reklama
air jordan