- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Inne Szykujcie się na premierę nowej książki ALL GONE 2020

Szykujcie się na premierę nowej książki ALL GONE 2020

To już wieloletnia tradycja, że Michael Dupouy na początku roku wypuszcza książkę podsumowującą wydarzenia ze świata streetwearu i sneakersów. Dziś przedstawimy Wam tegoroczne wersje albumu ALL GONE 2020.

Ta nowa propozycja w dalszym ciągu przedstawia i podsumowuje ogromną kreatywnoś, która definiuje naszą ukochaną kulturę. Rok 2020 jest swego rodzaju paradoksem. Chociaż doświadczyliśmy zdecydowanie najsmutniejszego oku w ostatnich dekadach, autor książki nigdy nie miał tak szerokiego zakresu potężnych i ekscytujących tematów do wyboru, aby ułożyć strony tej książki.

Do wyboru będą książki z dwoma różnymi okładkami. Michael Dupouy zdecydował się postawić na Michaela Jordana pokonującego trudności wśród demonów. Z drugiej strony myślał o dobrociach jakie może przynieść przyszłość, więc wyobraził sobie, że Yoda prosi Lebrona, aby polegał na Mocy, aby lepiej zrozumieć przyszłość. Za same okładki odpowiadał artysta @ericyahnker.

Oto jak podsumowuje to sam Dupouy „Mentalność zwycięstwa jest nieodłącznym elementem tej kultury, a jej stała ambicja zawsze powstrzyma ją przed poddaniem się. Bez względu na to, co się stanie, jej zdolność do adaptacji pozwala iść do przodu i nadal wierzyć, że wszystko jest możliwe. Ta kultura powstała w bólu, pokonywaniu przeszkód i przetrwaniu kryzysów.”

Jeśli chcielibyście zamówić wersję dla siebie to zamówienia na książkę ALL GONE 2020 można już składać w internetowym sklepie Club75. Dostawy ruszą już 21 stycznia, a cena za książkę ustawiona jest na poziomie €65.

All Gone 2020 Michael Jordan

All Gone 2020 LeBron James

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: