- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneOto nowa książka 'ALL GONE: The World Is Yovrs' 2018

Oto nowa książka 'ALL GONE: The World Is Yovrs’ 2018

Jeśli miałbyś przeczytać lub obejrzeć jakieś książki na temat streetwearu i sneakersów, ogólnie na temat tej całej kultury i środowiska to jedną z pierwszych powinny być pozycje z serii All Gone.

Za corocznym podsumowaniem roku, które zbiera wszystkie najważniejsze i najciekawsze aspekty naszej kultury w jeden tom stoi nie kto inny jak sam Michael Dupouy. Tegoroczne wydanie All Gone 2018 zostało atytułowane „The World is Yovrs” i oddaje hołd jednemu z największych obiektów wszech czasów oldschoolowej mapie świata. Okładki nawiązują do niezaprzeczalnego wpływu ulicznej kultury na wszystkie poziomy dzisiejszego społeczeństwa. W ostatnich latach osiągnął on taki poziom, że wyraźnie przedefiniował nowy porządek światowy.

Nowe wydanie książki o streetwearze i najgorętszych sneakersach będzie miało trzy okładki. Za ich projekt odpowiada francuski artysta Yoann Houlbert. Stworzył on mapę świata, która ma mnóstwo nawiązań i odniesień do dzisiejszej ulicznej kultury.

Nie wiadomo jeszcze nic na temat autorów lub dokładnej zawartości książki, ale możemy się spodziewać kompleksowego podsumowania najciekawszych wydań 2018 roku. Oczywiście będzie to okraszone dużą ilością pisemnych i fotograficznych materiałów od największych graczy z branży.

Książka ALL GONE: The World Is Yovrs 2018 wychodzi w twardej okładce i będzie miała 232 strony. Okładka tytułowa będzie limitowana do ilości 1500 sztuk, dwie pozostałe wyjdą w nakładzie po 1000 sztuk każda. Cena ustawiona jest na poziomie €60.00

Można już składać wstępne zamówienie czy też rezerwacje na stronie Club75. Z kolei na stronie All Gone możesz przejrzeć zawartość każdego poprzedniego wydania.

ALL GONE The World Is Yovrs 2018 1 ALL GONE The World Is Yovrs 2018 2 ALL GONE The World Is Yovrs 2018 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: