- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Oto nowa książka „Jeff Staple: Not Just Sneakers”

Jeszcze w tym roku w najlepszych księgarniach na świecie znajdziecie nową książkę „Jeff Staple: Not Just Sneakers”.

Jeff Staple, założyciel Staple Design, legenda streetwearowej i sneakersowej sceny z Nowego Jorku, jest znany z szeregu kolaboracyjnych projektów. Już niedługo na sklepowych półkach znajdzie się podsumowanie jego wieloletniej działalności.

Nadchodzącą monografia dokumentuje ostatnie dwadzieścia pięć lat najbardziej kultowych projektów Jeffa. Album oferuje czytelnikom lekcję historii o jego ogromnym wkładzie w streetwear i przemysł obuwniczy, a także odkrywa kontekst projektowy dla serii najważniejszych kolaboracji Staple’a.

Na 256 stronach znajdziemy archiwalne szkice, rysunki, okładki czasopism i teksty Hiroshi Fujiwary i Futury, które sprawiają, że jest to niezastąpiony tom dla miłośników streetwearu i designu.

Książka „Jeff Staple: Not Just Sneakers” pojawi się w sprzedaży 18 października 2022 roku. Jednak już teraz można składać wstępne zamówienia na stronie Rizzoli.

Ksiazka Jeff Staple Not Just Sneakers 0 Ksiazka Jeff Staple Not Just Sneakers 1 Ksiazka Jeff Staple Not Just Sneakers 2 Ksiazka Jeff Staple Not Just Sneakers 3 Ksiazka Jeff Staple Not Just Sneakers 4 Ksiazka Jeff Staple Not Just Sneakers 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: