- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKwills x KangaROOS „The Flying Dutchman”

Kwills x KangaROOS „The Flying Dutchman”

Holenderski artysta i ilustrator Kwills został zaproszony do zaprojektowania nowej wersji butów dla KangaROOS. Świeży projekt został zatutułowany „The Flying Dutchman”.

Projekt powstał na hybrydzie, cholewka jest z modelu Coil R-2, a podeszwa Runaway 002. Inspiracją przy ich projektowaniu była biznesowa klasa w samolotach holenderskiej linii lotniczej KLM. Buty zostały oczywiście wyprodukowane w Niemczech, więc o jakość nie musicie się martwić. Zdecydowano się postawić na połączenie zamszu, również tego perforowanego z świńską skórą na wyściółce. Cholewka w dużej mierze jest w kolorze niebieskim, w jego wyrazistym odcieniu. Sznurówki, metka na języku oraz boczny branding mamy w bieli. Podobnie zresztą jak wyściółka i podeszwa, która w drugiej części jest czarna. Wisienką na torcie są delikatne czerwone akcenty.

Premiera omawianych i prezentowanych tu butów Kwills x KangaROOS „The Flying Dutchman” przewidziana jest na 28 października.

Kwills x KangaROOS The Flying Dutchman-1 Kwills x KangaROOS The Flying Dutchman-2 Kwills x KangaROOS The Flying Dutchman-3 Kwills x KangaROOS The Flying Dutchman-4 Kwills x KangaROOS The Flying Dutchman-5 Kwills x KangaROOS The Flying DutchmanKwills x KangaROOS The Flying Dutchman-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: