- Reklama -NikeNike

Tyler, The Creator i jego marka le FLEUR* wydaje z Human Race przedstawiają nowy lakier do paznokci

Raper Tyler, The Creator i jego marka le FLEUR* wydaje z Human Race, brandem za którym stoi producent Pharrell Williams, przedstawiają nowy lakier do paznokci.

To najnowsze połączenie powstało po tym, jak Pharrell zatrudnił Tylera do współpracy z Louis Vuitton w zakresie kolorowych kreacji odzieży męskiej. „Tyler jest moim bliskim przyjacielem i współpracownikiem od lat i zawsze łączyła nas muzyka i projektowanie” – powiedział Pharrell w oświadczeniu.

Według słów marki lakier do paznokci zapewnia „długotrwałe wykończenie o solidnym połysku”. Odcień Humanrace, czyli wyrazista zieleń, dołącza do wielu istniejących odcieni lakierów do paznokci le FLEUR*, w tym Geneva Blue, Onyx, Georgia Peach, Jade, Blonde, Rose, Glitter, Matte i Glossy.

Lakier do paznokci znajduje się w kwadratowym szklanym elemencie z klasyczną, ręcznie rysowaną ikonografią anioła Tylera. Butelka jest zwieńczona charakterystyczną nakrętką w kształcie kwiatu i jest zapakowana w zielone pudełko Humanrace.

Lakier do paznokci le FLEUR* x Humanrace można kupić przez ograniczony czas od 8 marca w sklepie internetowym marki.

le fleur human race nail polish 1 le fleur human race nail polish 2 le fleur human race nail polish 3 le fleur human race nail polish 4 le fleur human race nail polish 5 le fleur human race nail polish 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: