- Reklama -NIkeNIke

LEGO Technic pozwoli złożyć z klocków motor Ducati Panigale V4 R

LEGO Technic kontynuuje motoryzacyjne zestawy i po wydaniu samochodu Dodge Charger prosto z filmu „Szybcy i wściekli”, tym razem prezentuje motor Ducati Panigale V4 R.

Nowy zestaw klocków to spektakularna replika kultowego włoskiego motocykla, który łączy styl, wyrafinowanie i wydajność. Ducati Panigale V4 R to pierwszy model motocykla w historii LEGO Technic ze skrzynią biegów, która umożliwia konstruktorom poruszanie się z różnymi prędkościami.

Konstruktorzy odkryją, w jaki sposób innowacyjna skrzynia biegów aktywuje silnik oraz będą mogli podziwiać futurystyczne tylne i przednie zawieszenie. Unikalna podpórka pozwala zaparkować supermotor na regale i z dumą wystawić go na pokaz.

Inne niesamowite funkcje obejmują realistyczne sterowanie, zawieszenie oraz przednie i tylne hamulce tarczowe. Rura wydechowa, przednia szyba i deska rozdzielcza to również niektóre z drobnych szczegółów, które sprawiają, że ten model repliki jest tak wierny wersji pełnowymiarowej. I oczywiście klasyczny czerwony kolor z pewnością przyspieszy puls każdego fana Ducati.

Prezentowany tu zestaw klocków LEGO Technic Ducati Panigale V4 R składa się z 646 elementów. Po złożeniu motor mierzy ponad 32 cm długości, 16 cm wysokości i 8 cm szerokości.

A kiedy i gdzie kupić prezentowany zestaw? Szykujcie się na dzień 1 czerwca (data chyba nie jest przypadkowa), a cena będzie ustawiona na poziomie 59,99 Euro. Zestaw będzie osiągalny w oficjalnym sklepie internetowym LEGO.

LEGO Technic Ducati Panigale V4 R 1 LEGO Technic Ducati Panigale V4 R 2 LEGO Technic Ducati Panigale V4 R 3 LEGO Technic Ducati Panigale V4 R 4 LEGO Technic Ducati Panigale V4 R 5 LEGO Technic Ducati Panigale V4 R 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: