- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Zestaw LEGO Titanic to jeden z największych zestawów w historii duńskiego producenta klocków

Pamiętacie jak pisaliśmy o zestawie LEGO, z którego można było złożyć rzymskie Koloseum? Okazuje się, że został właśnie zdetronizowany, ponieważ zestaw LEGO Titanic stał się największym zestawem klocków w historii.

Dzięki nowemu zestawowi będziecie mogli wreszcie zbudować statek marzeń. Model dzieli się na trzy sekcje i pozwala zajrzeć do imponujących wnętrz. Zobaczycie wspaniałe schody, kotłownię, palarnię i nie tylko. Mało tego! Będziecie mogli obracać śruby napędowe i patrzeć, jak pracują tłoki silnika w maszynowni, a nawet podnieść kotwicę i naciągnąć linę pomiędzy masztami.

lego titanic 11 lego titanic 1 lego titanic 12 lego titanic 2 lego titanic 3 lego titanic 4 lego titanic 5 lego titanic 13 lego titanic 14 lego titanic 15

„W momencie premiery Titanic był szczytem inżynierii morskiej, największym poruszającym się pojazdem, jaki kiedykolwiek stworzono. Odtworzenie tego kultowego statku z klocków LEGO przy użyciu planów stworzonych ponad sto lat temu było niesamowitą podróżą.

Projektowanie LEGO Titanic z takim naciskiem na ogromne szczegóły i skalę, ale także dokładność, pozwoliło nam stworzyć jedno z najtrudniejszych do tej pory doświadczeń związanych z budowaniem. Wiemy, że fani klocków i entuzjaści statków w każdym wieku pokochają budowanie zestawu i wystawianie go w swoich domach.” – mówi Mike Psiaki z LEGO.

Słynny Titanic w wersji LEGO wiernie odwzorowuje legendarny statek w skali 1:200 i składa się z 9090 klocków! Ma ponad 300 iluminatorów, klasyczny mostek, szalupy ratunkowe, ławki, dźwig załadunkowy i inne szczegóły. Jeden z największych i najdłuższych modeli LEGO w historii ma około 135 cm długości, 44 cm wysokości i 16 cm szerokości.

Nowy zestaw klocków LEGO Titanic już niedługo będziecie mogli zakupić z ich oficjalnego sklepu internetowego.

lego titanic 6 lego titanic 7 lego titanic 8 lego titanic 9 lego titanic 10

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: