- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Oto adidas Ultra Boost DNA z kolorowymi 3 paskami z klocków LEGO

Współpraca na linii LEGO x adidas trwa już od kilku dobrych miesięcy, a na sklepowych półkach pojawiło się cała masa arcyciekawych wydań. Okazuje się, że wspomniana dwójka polubiła się na tyle mocno, że już za chwilę zaserwuje nam kolejny wspólny projekt. Oto adidas Ultra Boost DNA z kolorowymi 3 paskami z klocków LEGO.

Ultra Boosty zna chyba każdy z Was. To przełomowy model, który zmienił świat sneakersów już podczas swojego debiutu w 2015 roku. Na przestrzeni lat widzieliśmy dziesiątki wariantów, ale ten dzisiejszy jest inny. Dzięki współpracy z duńskim producentem klocków będziecie mogli stworzyć 'swoją własną’ wersję, a to dzięki specjalnemu rozwiązaniu na bokach cholewki.

Sam but to konstrukcja z białej przędzy, a dokładniej z Primeblue – wysokiej jakości materiału pochodzącego z recyklingu. Towarzyszą jej srebrne akcenty wokół toeboxu oraz w postaci stabilizatora pięty. Jednak nie to jest tu najważniejsze. Przezroczyste trzy paski na boku wykonane z tworzywa dają możliwość przymocowania kolorowych klocków, dzięki czemu codziennie możemy mieć inne kolory i wzory! How cool is that?! Kropką nad i jest żółta wyściółka i biała podeszwa. Oczywiście na całej cholewce rozsiane są akcenty imitujące wspomniane klocki.

Jeśli spodobał się Wam ten projekt to szykujcie się na premierę, która odbędzie się w oficjalnym sklepie adidasa już 8 października. Do tego czasu na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

LEGO x adidas Ultra Boost DNA
Cloud White / Cloud White / Shock Blue
FY7690
8 Październik 2022
899 PLN

lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 1 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 2 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 3 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 4 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 5 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 6 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 7 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 8 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 9 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 10 lego x adidas ultra boost dna cloud white FY7690 11

LINK DO SKLEPU

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: