- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearLevi's prezentuje nowości z linii Made & Crafted na wiosnę i lato...

Levi’s prezentuje nowości z linii Made & Crafted na wiosnę i lato 2020

Levi’s po prezentacji swojej podstawowej kolekcji i nowości z linii Vintage Clothing, serwuje nam lookbook z propozycjami na wiosnę i lato z serii Made & Crafted, z którego zdjęcia wklejamy w dalszej części wpisu.

Wysublimowane detale i wyluzowany styl, tak pokrótce możemy Wam zajawić to co zobaczycie w nadchodzących tygodniach. Kolekcja na nadchodzące sezony wiosenny i letni inspirowana jest pustyniami Maroka, które zestawiono z kalifornijskim dziedzictwem Levi’s. Czysta prosta linia, wyblakłe na słońcu kolory i poprzebarwiane wybielaczem tkaniny łączą się z luźnymi krojami, tworząc nowe, inspirowane podróżą pozycje. W ich projektach znajdziesz abstrakcyjne nawiązania w marokańskiej architektury jak chociażby jasne białe elementy zestawione z odcieniami niebieskiego.

Pośród nowości znajdziemy między innymi jeansowe spodnie i katany w jaśniutkiej bieli, którym towarzyszą bluzki i t-shirty w tym samym kolorze. Obok tego mamy także niebieski jeans potraktowany sporą ilością wybielacza, przez co efekt końcowy jest niemalże biały z delikatnymi niebieskimi przebłyskami. Na koniec dochodzą ciemnoniebieskie spodnie i spasowana z nimi katana.

Detale takie jak marokańskie rysunki na plecach katan czy przy kieszeniach spodni tylko podkreślają wyjątkowość opisywanej kolekcji. Część kolekcji została wyprodukowana w kraju kwitnącej wiśni z japońskich materiałów, co zostało oznaczone czerwonym słońcem na metkach.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć, a całą ofertę amerykańskiej marki Levi’s Made & Crafted znajdziesz w ich sklepie online pod tym linkiem.

Lookbook Levis Made Crafted SS20 1 Lookbook Levis Made Crafted SS20 2 Lookbook Levis Made Crafted SS20 3 Lookbook Levis Made Crafted SS20 4 Lookbook Levis Made Crafted SS20 5 Lookbook Levis Made Crafted SS20 6 Lookbook Levis Made Crafted SS20 7 Lookbook Levis Made Crafted SS20 8 Lookbook Levis Made Crafted SS20 9 Lookbook Levis Made Crafted SS20 10 Lookbook Levis Made Crafted SS20 11 Lookbook Levis Made Crafted SS20 12 Lookbook Levis Made Crafted SS20 13 Lookbook Levis Made Crafted SS20 14 Lookbook Levis Made Crafted SS20 15 Lookbook Levis Made Crafted SS20 16

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: