- Reklama -NikeNike

Tańczysz? Dołącz do Levi’s i bądź częścią nowej, rewolucyjnej kampanii!

Marka Levi’s® od lat stanowi symbol ruchu, wolności i niezależności. W roku 2024 ta legenda denimu staje na nowe wyzwanie, zapraszając tancerzy z całego świata do udziału w globalnym castingu. Kampania „Live in Levi’s® 2024” nie tylko celebrować będzie historię marki, ale przede wszystkim będzie świętem ruchu, pasji i różnorodności.

Podstawą tej kampanii jest film „The Floor Is Yours”, którego bohaterami są ludzie odważnie tańczący, przełamujący konwencje i stawiający na wyrazistość. Levi’s® stawia na innowacyjność i otwartość, dając szansę każdemu, niezależnie od doświadczenia czy pochodzenia, na udział w tym ekscytującym projekcie.

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z niezwykle utalentowanym Kaytranadą i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak ludzie odpowiedzą na to wezwanie,” mówi Kenny Mitchell, dyrektor ds. marketingu marki Levi’s®.

Casting już trwa! Wystarczy opublikować wideo z tańcem na TikToku lub Instagramie, używając hasztagu kampanii #LevisOpenCall, lub zgłosić się przez dedykowaną stronę castingową. Dołącz do Levi’s® i bądź częścią czegoś, co przenosi modę i kulturę na zupełnie nowy poziom!

Levis Open Call Campaign 2024 1 Levis Open Call Campaign 2024 2 Levis Open Call Campaign 2024 3 Levis Open Call Campaign 2024 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: