- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersLevi's x New Balance 1300, czyli „autentycznie amerykański but”

Levi’s x New Balance 1300, czyli „autentycznie amerykański but”

Donald Trump byłby dumny! Duet Levi’s x New Balance przedstawił „autentycznie amerykański but” w postaci unikatowej wersji butów New Balance 1300.

Skąd taki wniosek? Ano stąd, że buty zostały wyprodukowane w zakładzie New Balance w Skowhegan w stanie Maine. Widzimy w nich wiele odniesień nawiązujących do marki Levi’s. Mowa o konstrukcji opartej na beżowym zamszu, który przypomina kolorem charakterystyczne metki na tyle dżinsów i na denimie White Oak XX52, który pochodzi z obecnie zamkniętego zakładu White Oak Mill, firmy, która produkowała selvedge denim w Stanach.

New Balance 1300 Levis Orange Tab 1 New Balance 1300 Levis Orange Tab 2 New Balance 1300 Levis Orange Tab 3

Z kolei pomarańczowe akcenty w postaci metki na języku, skórzanej zapiętki i bocznej eNki, też mają swoje odpowiednie znaczenie. Jest to odniesienie do metki Levi’s Orange Tab. W linii oznaczonej pomarańczową metką projektanci amerykańskiej marki musieli być nieco bardziej eksperymentalni, sięgali po bardziej modne i nietypowe sylwetki oraz wychodzili naprzeciw rygorystycznym wymaganiom związanym z linią oznaczoną metką Red Tab.

„Cieszymy się, że możemy połączyć dwie kultowe amerykańskie marki, które cechują się taką samą jakością i kunszt wykonania” – powiedział Joe Grondin z New Balance. „Jesteśmy pierwszym sneakersowym brandem, która użył metki Levi’s „Orange Tab”, dzięki czemu fani marki zyskują modną sylwetkę, która ożywa dzięki unikalnej historii produktu”.

Zerknijcie na dołączone poniżej fotografie i poznajcie bliżej nowe Levi’s x New Balance 1300 „Orange Tab”. Ich premiera przewidziana jest na 26 marca, a cenę ustawiono na poziomie $200 dolarów.

Levis x New Balance 1300 Orange Tab 0 Levis x New Balance 1300 Orange Tab 1 Levis x New Balance 1300 Orange Tab 2 Levis x New Balance 1300 Orange Tab 3 Levis x New Balance 1300 Orange Tab 4 Levis x New Balance 1300 Orange Tab 5 Levis x New Balance 1300 Orange Tab 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: