- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Szczegóły premiery i oficjalne zdjęcia nowych Levi’s x New Balance 990v3

Zespół projektowy stworzony na linii Levi’s x New Balance współpracuje ze sobą już od kilku dobrych sezonów, a efekty ich wspólnych działań prezentowaliśmy już kilkukrotnie. Dzisiejszy wpis zapozna Was z butami New Balance 990v3, które już niedługo wjadą na sklepowe półki.

Całe przedsięwzięcie powoli zapowiada wielkie obchody 40 lecia linii, a raczej modelu New Balance 990, które będą celebrowane w przyszłym roku. Brand z Bostonu i ekipa z San Francisco przynoszą nam dwie wersje kolorystyczne wspomnianego modelu. Nazwano je roboczo jako Elephant Skin oraz Mallard Blue. Zresztą sami zerknijcie na dołączone poniżej fotografie.

To co wyróżnia te wydania na tle innych to kilka ciekawych smaczków. Po pierwsze bazą w projekcie jest denim Shrink-to-Fit, który w jednej z wersji jest w odcieniu jasnej szarości, natomiast w drugiej bazuje na kolorze niebieskim. Zresztą wspomniane kolory to drugi smaczek, o którym chcielibyśmy wspomnieć. Słoniowa szarość, ogólnie szarość to kolor od zawsze kojarzony z New Balance. Natomiast kolor niebieski, a raczej indygo to barwa wiązana z jeansowym producentem.

Co do samych butów to otrzymujemy dwie sylwetki retro biegówek, którym nadano nowego wcielenia. Klasyczną siateczkę zastąpiono wyżej wspomnianym jeansem. Z kolei gładki zamsz został wymieniony na wersję zdecydowanie bardziej szorstką i kudłatą. W obu przypadkach widzimy podeszwy w białej kolorystyce z szaro beżowymi elementami.

Oczywiście o jakość wykonania i użyte materiały nie musicie się martwić, ponieważ buty wyprodukowano w fabrykach w USA. Zatem każdy z butów został dopracowany w każdym calu. Kropką nad i jest metka Levi’s na bokach cholewki.

Globalna premiera butów Levi’s x New Balance 990v3 ustawiona jest na 9 września bieżącego roku. Trzymamy kciuki za tym, żeby były dostępne również w polskim sklepie internetowym NB. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączonymi zdjęciami.

Levis x New Balance 990v3 Elephant Skin 1 Levis x New Balance 990v3 Mallard Blue 1 Levis New Balance 990v3 Elephant Skin Mallard Blue 1 Levis New Balance 990v3 Elephant Skin Mallard Blue 2

- Reklama -SNIPESSNIPES