- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakersTak będą wyglądały nadchodzące Levi's x New Balance 990v3

Tak będą wyglądały nadchodzące Levi’s x New Balance 990v3

Na przestrzeni ostatnich sezonów przyjaźń na linii Levi’s x New Balance była zacieśniana już wielokrotnie, ale każdy następny projekt cieszy jeszcze bardziej. Najnowszym dzieckiem wspomnianej dwójki jest limitowane wydanie butów New Balance 990v3.

Projektanci poprzez zastosowane materiały i kolory chcieli oddać odcienie jeansowych spodni, które nosimy na co dzień. Bazą projekt jest rzecz jasna denim, który w tym przypadku jest w jasnym wypraniu. Zastąpił on klasyczną siateczkę. Ze względu na zbliżający się sezon jesienny to chyba dobre rozwiązanie. Pozostałe panele tworzące cholewkę wykonano z turkusowo niebieskiego zamszu. Natomiast język, zapiętka oraz akcenty na toeboxie mamy w ciemnym odcieniu koloru niebieskiego. Kropką nad i jest granatowy kołnierz oraz boczny branding w tym samym kolorze, przy czym obwoluta jest biaława. Za wygodę użytkowania tych retro biegówek odpowiedzialna będzie podeszwa z technologią ENCAP.

Na chwilę obecną szczegóły premiery butów Levi’s x New Balance 990v3 „Levi’s for feet” oficjalnie nie zakomunikowano. Spodziewajmy się ich w ciągu najbliższych miesięcy.

Levis x New Balance 990v3 5 Levis x New Balance 990v3 4 Levis x New Balance 990v3 1 Levis x New Balance 990v3 3 Levis x New Balance 990v3 2

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: