- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Lil Yachty i BAPE tworzą wspólną kolekcję

Amerykański raper, fan streetwearu i sneakerhead Lil Yachty został właśnie zaproszony przez japońską markę BAPE do stworzenia wspólnej kolekcji. Efekty ich wielotygodniowych prac możecie podziwiać w dalszej części wpisu.

Na studyjnych fotografiach widzimy samego rapera wcielającego się w rolę modela i trzeba przyznać, że wyszło to całkiem spoko. W ramach wspólnego projektu w sprzedaży pojawią się nie tylko t-shirty z bogatymi grafikami, ale również bluzy z kapturem. Widzimy na nich jak Lil Yachty został namalowany w ten sam sposób jak Baby Milo, które powstało z rąk designera MANKEY. Na przodzie poszczególnych pozycji widzimy obie wspomniane postacie, natomiast na plecach pojawia się ogromna głowa reprezentanta Atlanty. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: białą, czarną lub szarą.

Fani, którzy kupią kolekcję Lil Yachty x BAPE 23 maja w nowojorskim sklepie będą mieli później okazję spotkać się z artystą. Z kolei reszta klientów będzie mogła kupić nowości już od 25 maja w pozostałych lokalizacjach i sklepach online.

Lil Yachty x BAPE SS19 1 Lil Yachty x BAPE SS19 2 Lil Yachty x BAPE SS19 3 Lil Yachty x BAPE SS19 4 Lil Yachty x BAPE SS19 5 Lil Yachty x BAPE SS19 6 Lil Yachty x BAPE SS19 7 Lil Yachty x BAPE SS19 8

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: