W najnowszej kolaboracji nazwanej Patachou spotykają się ekipy z Francji i Hiszpanii, czyli firma Le Coq Sportif oraz sklep Limited Edition z Barcelony. Współpracowali oni razem nad nową wersją butów Eclat.

Projekt bazuje w głównej mierze na skórze, a za cały charakter odpowiadają zdobienia i detale. Zerknijcie na tył buta, gdzie widzimy bogate wzory i hafty, na podwójne metki na języku, wyszycie na toeboxie. Zastosowano również perforacje na języku oraz drewniany lacelock. Wszystkie te szczegóły sprawiają, że but jest bardzo wyjątkowy. Całość będzie utrzymana w kolorze beżowym z białym dodatkami, a postawiono to na białej podeszwie z czerwonym spodem. W komplecie znajdziemy dodatkowe sznurówki.

Premiera przewidziana jest 11 września, a ilość będzie limitowana do 80 sztuk.

Limited Edition x LeCoq Sportif Eclat-Patachou-1 Limited Edition x LeCoq Sportif Eclat-Patachou-2 Limited Edition x LeCoq Sportif Eclat-Patachou-3 Limited Edition x LeCoq Sportif Eclat-Patachou-4 Limited Edition x LeCoq Sportif Eclat-Patachou-5 Limited Edition x LeCoq Sportif Eclat-Patachou-6 Limited Edition x LeCoq Sportif Eclat-Patachou-7

Reklama
air jordan