Hiszpański sneaker butik LimitEDitions znany jest ze świetnych inspiracji i historii stojących za ich kolaboracjami. W tym przypadku nie jest inaczej. Mowa o współpracy z marką Reebok Classics.

Na warsztacie rzecz jasna był model Reebok Ventilator, który obchodzi w tym roku 25 rocznicę powstania. Najnowszy projekt został ochrzczony jako Sulphur, czyli siarka – jeden ze składników używanych przy produkcji podeszwy. Widać, że chłopaki uważali na zajęciach z chemii. Cholewka buta skonstruowana z wysokiej jakości zamszu inspirowana była kopalnią siarki i jej otoczeniem. Wokół toeboxa oraz na pięcie znajdziemy kolor zielony, natomiast cała reszta buta to już kolor brązowy. Zwróćcie uwagę na dodatki i akcenty jak chociażby perforacja po boku nad białym brandingiem, szary kołnierz, skórzana wyściółka oraz wkładki z logotypami, które znajdziemy również na lacelocku, języku oraz zawieszkach.

Premiera przewidziana jest na 10 października 2015

LIMITEDITIONS x REEBOK VENTILATOR-SULPHUR-1 LIMITEDITIONS x REEBOK VENTILATOR-SULPHUR-2 LIMITEDITIONS x REEBOK VENTILATOR-SULPHUR-3 LIMITEDITIONS x REEBOK VENTILATOR-SULPHUR-4 LIMITEDITIONS x REEBOK VENTILATOR-SULPHUR-5 LIMITEDITIONS x REEBOK VENTILATOR-SULPHUR-6

Reklama
air jordan