W tym momencie fani kontrowersyjnego rapera zacierają ręce i już przeliczają ile złotówek przeznaczoną na najnowsze ciuchy linii odzieżowej Pastelle – tak dokładnie, chodzi o tę samą markę, która mimo że nigdy oficjalnie nie zadebiutowała a w ciuchach śmigał głównie wyżej wspomniany raper, to i tak cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze wzmianki o tym brandzie pojawiły się już w 2007 roku w numerze Stronger, gdzie padł taki o to wers:

So go ahead, go nuts, go ape shit / Especially in my Pastelle and my BAPE shit / Act like you can’t tell who made this.

Teoretycznie sam projekt upadł w 2009 roku, zanim tak naprawdę miał okazję ujrzeć światło dzienne, ale na szczęście jakiś czas temu w sieci gruchnęła wiadomość, że Kanye West powierzył pracę nad ciuchami Pastelle młodziutkiemu Ianowi Connorowi. Jesteśmy ciekawi nad poszczególnymi wzorami i w jaki sposób poszczególne ubrania zostaną przedstawione.

Wszystkiego dowiemy się już niebawem, gdyż datę premiery wyznaczono na 14 maja. Jest to już oficjalne, potwierdzone info!

Kanye West  accepts the rap/hip hop favorite male artist award at the American Music Awards in Los Angeles on Sunday, Nov. 23, 2008. (AP Photo/Matt Sayles)

kanye-west-pastelle-hoodie-dior-2008 kanye-west-pastelle-jacket

Reklama
air jordan