- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleWydarzeniaLondon Fashion Week odbędzie się tylko online i to nie jest jedyna...

London Fashion Week odbędzie się tylko online i to nie jest jedyna wprowadzona zmiana

Brytyjska Izba Mody poinformowała właśnie o znaczących zmianach dotyczących London Fashion Week, które będą obowiązywały do połowy 2021 roku.

Po tym jak ogłoszono, że podobnie jak w Paryżu, tak i w Londynie został odwołany tamtejszy tydzień mody, teraz nadchodzą kolejne istotne zmiany. British Fashion Council (BFC) właśnie ogłosił, że cały Londyński Tydzień Mody połączy projektantów odzieży damskiej i męskiej w platformę jednopłciową, umożliwiając większą elastyczność.

Od czerwca London Fashion Week przyjmie również nową formę jako platforma wyłącznie online i rozpocznie się 12 czerwca 2020 r. Jest to spowodowane panującym zagrożeniem wirusowym, która sprawia, że większość wydarzeń w Europie z udziałem publiczności została odwołana. Platforma cyfrowa będzie przeznaczona zarówno dla odbiorców branżowych, jak i odbiorców indywidualnych.

Nowa forma cyfrowa zapewni widzom i kupcom nie tylko same pokazy mody, ale dostarczy również dodatkowy content od projektantów, kreacji, artystów i partnerów marek w formie chociażby wywiadów, seminariów, podcastów czy showroomów w wersji online.

Londyński Tydzień Mody prowadzony cyfrowo obejmuje wszystkie tygodnie mody, które miałyby się odbyć w Londynie przez następne 12 miesięcy, więc będzie to niemałe wyzwanie technologiczne, ale również spore ułatwienie dla detalistów, którzy będą mogli w ten sposób zamówić produkty na następny sezon.

London Fashion Week jako platforma cyfrowa będzie dostępna dla każdego pod tym linkiem.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: