- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

3sixteen zapoznaje nas ze swoimi nowościami na jesień i zimę

Ten wpis przybliża Wam nadchodzące nowości od amerykańskiej marki 3sixteen, które będą obowiązywały w sezonie jesienno zimowym.

Ich nowy sezon inspirowany był paletami kolorów, które eksplorują skrzyżowanie między sztucznymi a naturalnymi. Dwa najbardziej widoczne kolory sezonowe wywodzą się z pomarańczowo-czerwonego piaskowca i bujnych lasów Północnej Kalifornii. Obok tego projektanci przy doborze kolorów czerpali z naturalnego drewna, które z czasem nabiera bogatego, miodowego odcienia.

Co do oferty to z sezonu na sezon jest ona coraz ciekawsza. W tym roku będziemy mogli zakupić płócienne spodnie wzorowane na roboczych i malarskich krojach. Tuż obok pojawi się spory zestaw spodni jeansowych. Z kolei na górę będziemy mogli zarzucić flanelowe i materiałowe koszule, a także wybrać coś z dzianin, zarówno swetrów, jak i kardiganów. Do tego dochodzą katany, lekkie kurtki oraz odzież wierzchnia w postaci płaszczy i puchowych kurtek.

Na chwilę obecną zapoznajcie się z lookbookiem, ponieważ pierwsza dostawa jesienno zimowej kolekcji 3sixteen trafi do ich sklepu online na początku września.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: