- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto jak wygląda cała kolekcja A-COLD-WALL x Nike

Oto jak wygląda cała kolekcja A-COLD-WALL x Nike

Samuel Ross z sezonu na sezon rośnie w siłę. Dziś na przykład pokażemy Wam najnowszą kolaboracyjną kolekcję A-COLD-WALL* x Nike, która już za kilka chwil wjeżdża na sklepowe półki.

Prezentowana tu kolekcja obejmuje przede wszystkim techniczną odzież sportową w różnych odcieniach szarości, z praktycznymi kieszeniami i funkcjonalnymi zapięciami na kurtkach, z regulowanymi detalami na spodniach i wodoszczelnymi czapkami. Wszystko wykonano oczywiście z innowacyjnych materiałów. Kolaborację dopełniają dwie wersje kolorystyczne butów Nike Zoom Air Vomero +5, które wychodzą w kolorze białym i czarnym. Ich elementem charakterystycznym jest wielki „klocek” na pięcie.

Zatem kiedy i gdzie kupimy nowości z projektu A-COLD-WALL* x Nike? Mam dobrą wiadomość, ponieważ wszystko kupicie w polskim sklepie pod tym linkiem już 29 listopada.

A-COLD-WALL x Nike 1 A-COLD-WALL x Nike 2 A-COLD-WALL x Nike 3 A-COLD-WALL x Nike 4 A-COLD-WALL x Nike 5 A-COLD-WALL x Nike 6 A-COLD-WALL x Nike 7 A-COLD-WALL x Nike 8 A-COLD-WALL x Nike 9 A-COLD-WALL x Nike 10 A-COLD-WALL x Nike 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: