- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearOto jesienna kolekcja AAPE by A Bathing Ape na 2019 rok

Oto jesienna kolekcja AAPE by A Bathing Ape na 2019 rok

Nie dalej jak na początku czerwca pokazywaliśmy Wam letnią kolekcję AAPE by A Bathing Ape, a dziś wracamy do tej japońskiej marki za sprawą ich najnowszej kolekcji, której przeznaczeniem będzie sezon jesienny.

Poniżej dołączamy zestaw studyjnych fotografii, dzięki którym zapoznacie się z nowościami na najbliższe ciepłe tygodnie, które podzielono na trzy różne części skupione wokół jednego motywu.

Pierwsza partia została nazwana AAPE FUTURE, a znajdziemy w niej pozycje z ich autorskim kamuflażem w kolorze zielonym, chodzi dokładniej i lekkie kurtki na sezon jesienny. Dochodzą do tego longsleeve’y, t-shirty z grafikami oraz spodnie bojówki, które mamy w zgniłej zieleni oraz czerni.

Następną mini kolekcją jest AAPE LAND, która inspirowana jest układem blokowym kolorów i barwami rodem z lat ’90. Widzimy tu zestawienie czerwieni, żółci oraz koloru niebieskiego, które wykorzystano na bluzach, kurtkach oraz koszulkach, a gdzieniegdzie pojawia się kamuflaż w jednym ze wspomnianych kolorów. Do tego zestawu wliczają się również pozycje z denimu.

Finalną kolekcją są pozycje z serii Black AAPE, które charakteryzują się zestawieniem dwóch kontrastowych kolorów: czerwieni oraz czerni. Występują one zarówno w formie kraty, jak i w formie zabarwienia całej pozycji na jeden kolor i dopełnieniem tego detalami w drugim.

Zerknijcie zatem na studyjny lookbook AAPE by A Bathing Ape i jak coś wpadnie w oko to szukajcie nowości w sklepie online.

lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 1 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 2 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 3 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 4 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 5 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 6 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 7 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 8 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 9 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 10 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 11 lookbook AAPE by A Bathing Ape FA19 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: