- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearAAPE ponownie łączy siły z Alpha Industries i serwuje kolekcję na wiosnę...

AAPE ponownie łączy siły z Alpha Industries i serwuje kolekcję na wiosnę i lato 2020

AAPE, sublabel marki BAPE, ponownie łączy siły z popularną marką Alpha Industries i wspólnie serwują kolekcję na wiosnę i lato 2020.

Nowy asortyment powstały po wielotygodniowej współpracy designerów obu zespołów jest oparty na charakterystycznym kamuflażu japońskiej marki i wyrazistych napisach.

Widzimy tu chociażby bomberkę z zamkiem na plecach i na przodzie, a dodatkowo jedna połowa jest jednolita, natomiast druga pokryta wzorem camo. Warto jeszcze zwrócić uwagę na bluzę z kapturem, która od tyłu pokryta jest kamuflażem, z kolei przód to militarna zieleń z białymi napisami. Dochodzi do tego lekka kurtka / dodatkowa warstwa ocieplenia pod kurtkę, która w całości pokryta jest zielono beżowo brązowym maskowaniem. To tylko część tej kolekcji, a zapoznacie się nią poprzez poniższe fotografie.

Nowości ze wspólnej kolekcji AAPE x Alpha Industries będą dostępne w internetowym sklepie tych drugich pod tym linkiem.

lookbook aape x alpha industries ss20 1 lookbook aape x alpha industries ss20 2 lookbook aape x alpha industries ss20 3 lookbook aape x alpha industries ss20 4 lookbook aape x alpha industries ss20 5 lookbook aape x alpha industries ss20 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: