- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook adidas Originals – Basketball (Jesień / Zima 2013)

Lookbook adidas Originals – Basketball (Jesień / Zima 2013)

Już pod koniec września wspominaliśmy nieco o tym zestawie, ale wówczas news dotyczył tylko czapek: Czapki adidas Originals „NBA Pack” (Jesień / Zima 2013). Dlatego dzisiaj w pełni prezentujemy lookbook z jesienno-zimową kolekcją adidas Originals.

Chyba będzie to niezły smaczek dla wszystkich fanów tego sportu. Oprócz wyżej wymienionych nakryć głowy, asortyment składa się z  takich ubrań jak puchowe kurtki czy koszule z długim rękawem, dostępne w kilku ciekawych wzorach jak np. krata. Do tego dochodzi świetnie prezentujący się crewneck oraz klasyczne spodnie dresowe. Ponadto jak widać na zdjęciach, ciuchy te dobrze leżą na płci pięknej.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to zajrzyjcie na oficjalną stronę internetową adidas Originals i nie zapomnijcie sprawdzić na naszej stronie pozostałych nowości adidas.

adidas_aw13_basketball_lookbook_02 adidas_aw13_basketball_lookbook_03 adidas_aw13_basketball_lookbook_04 adidas_aw13_basketball_lookbook_05 adidas_aw13_basketball_lookbook_06 adidas_aw13_basketball_lookbook_07 adidas_aw13_basketball_lookbook_08 adidas_aw13_basketball_lookbook_09

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: