- Reklama -NikeNike

Wales Bonner x adidas Originals: kolekcja inspirowana biegaczami z Wschodniej Afryki

W sezonie wiosenno letnim, adidas Originals oraz Wales Bonner ponownie łączą siły, prezentując kolekcję inspirowaną dziedzictwem biegaczy z Wschodniej Afryki. Ta wyjątkowa linia, nazwana „The Rift Valley Runners”, czerpie z tradycji maratończyków z Iten w Kenii, znanego jako „Dom Mistrzów”.

W kolekcji znajdziemy nowoczesne interpretacje archiwalnych stylizacji biegowych, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kolorowe dresy, przemyślane nadruki i wyraziste wzory zdobią koszulki biegowe, T-shirty z trzema paskami oraz wzorzyste szorty. Kolekcję dopełniają akcesoria takie jak dwustronne kapelusze, torby i skarpety z grafiką w odważnych kolorach.

Na szczególną uwagę zasługują buty: klasyczny model adidas SL 76 w dwóch wersjach kolorystycznych – żółtej i niebieskiej oraz nowa odsłona kultowych adidas Samba w dwóch stylach, w tym debiutująca Samba Millennium z piętą z niebieskiego futra.

Kampania promująca kolekcję, zrealizowana przez fotografkę Viviane Sassen i filmowca Stevena Traylor’a, opowiada historię wytrwałości i dążenia do celu. Kolekcję prezentują światowej klasy biegacze adidas, m.in. Emmanuel Wanyonyi i Bethwel Yegon.

Kolekcja adidas Originals by Wales Bonner na wiosnę i lato 2024 roku będzie dostępna globalnie od 21 maja na stronie internetowej, poprzez aplikację Confirmed oraz w wybranych sklepach.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: