- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersLookbook adidas Originals - kolekcja „I want I can”

Lookbook adidas Originals – kolekcja „I want I can”

Już w styczniu tego roku pisaliśmy o nietypowym wydaniu modelu ze stajni adidas Originals, który w przeciągu roku zyskał rzeszę fanów – mowa o butach ZX Flux i opcji slip-on…

Jak się okazuje, projektanci działający dla firmy sygnowanej trzema paskami, przygotowali nie tylko te kicksy, ale również inne kolorystyki a także ciuchy, będące ciekawym uzupełnieniem całości.

Na załączonych fotografiach mamy okazję sprawdzić wariant, o którym już wspominaliśmy – połączenie niebieskiego z pomarańczem. Drugie wydanie to już miks zieleni z czerwienią i również odcieniem niebieskiego. Oprócz tego nie zabraknie normalnych ZX Flux i wyżej wspomnianych ubrań.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej adidas Originals. Datę premiery tej kolekcji wyznaczono na 15 marca.

adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-00 adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-01 adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-03 adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-04 adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-05 adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-06 adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-07 adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-08 adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-09 adidas-originals-zx-flux-i-want-i-can-pack-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: