Niemiecki brand adidas tym razem udał się w podróż do Francji a dokładnie zapuścił się w jej południowe rejony, gdyż wylądował na francuskiej Riwierze. Wszystko po to, by jak najlepiej zaprezentować najnowszą kolekcję, która obraca się wokół linii SPEZIAL, wyposażoną w o wiele lepsze materiały.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to składa się on z kurtek, spodni dresowych czy polówek i klasycznych t-shirtów. Do tego dochodzą longsleeve’y, krótkie spodenki czy denim. Uzupełnieniem stawki są skórzane, porządne torby sportowe. Warto również dodać, że całość utrzymana jest raczej w stonowanych kolorach.

Linia adidas SPEZIAL zadebiutuje na sklepowych półkach już 19 marca. Wówczas sprawdzajcie oficjalną stronę internetową adidas.

adidas-spezial-ss16-marseille-lookbook-002 adidas-spezial-ss16-marseille-lookbook-003 adidas-spezial-ss16-marseille-lookbook-004 adidas-spezial-ss16-marseille-lookbook-005 adidas-spezial-ss16-marseille-lookbook-006 adidas-spezial-ss16-marseille-lookbook-007 adidas-spezial-ss16-marseille-lookbook-008 adidas-spezial-ss16-marseille-lookbook-010

Reklama
air jordan